O MNĚ

Jsem devatenáctiletá studentka a nadšená blogerka, ikdyž to tak možná nevypadá. Jsem toho názoru, že na prvním místě je obsah blogu, a až na druhým místě je autor, takže mi říkejte prostě Kate ♥.
Mezi mé záliby patří patří cestování a poznávání nejen Česka a Slovenska, ale láká mě celý svět. Ráda si najdu čas, abych si přečetla skvělou knihu, a ráda se vyžívám v módě. 

Co se týká mých blogovacích zkušeností, tak bloguji už od roku 2013, ale tenkrát jsem měla nekolik jiných blogů. Věřím, že to měla spousta z Vás podobně. O mých blogerských začátcích si můžeš přečíst ZDE.

Blog byl založen 12. října 2015 a vystřídal mnoho jmen a vzhledů, ale teď už má stálý název i vzhled. Je zaměřen především na cestování a knížky, ale nebudete ošizeni ani o něco málo z mého skromného života studentky.

Na blogování mě baví to, že můžu volně psát svoje myšlenky, předávat něco dál a podělit se s ostaními. Jsem toho názoru, že na blogu je důležitý obsah, ne autor. Neznamená to ale, že se o mně nic nedozvíte. Můžete se na cokoliv zeptat v komentářích, na emailu nebo na sociálních sítích (Facebook, Twitter).
KONTAKT

V případě dotazů, připomínek nebo spolupráce mě můžete kdykoliv kontaktovat. Preferuji kontaktování přes email nebo facebook, kam chodím denně. Popřípadě tady do komentářů, na twitter nebo na Google+.

E - MAIL: blogsvetnadhlavou@gmail.com

FACEBOOK: Svět nad hlavou

GOOGLE+Kate ♥

TWITTER: Svět nad hlavou


"Life is too important to be taken seriously."  • Share: